Açılış Organizasyonu

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Mağaza açılış organizasyonunda önceliğimiz her zaman ilgi çekecek bir görsel yaratarak müşterilerin ilgili mağaza, iş yeri, avm, dükkan, pastane vs gibi yerlere gelmesini sağlamaktır. Balon süslemesinin vazgeçilmez olduğu açılış organizasyonlarında sizleri memnun etmek bizim için büyük bir zevk.

Balon süslemenin yanı sıra dilerseniz kampanyalı paketlerimize bakarak ses sistemi, palyaço, kokteyl masası, maskot, flama bayrak eklerek açılışınızı mükemmel bir şölene dönüştürebiliriz.

 

BALON SÜSLEME

Balon süsleme, açılış organizasyonlarına benzersiz bir hava katar. Fakat bu işin önemli noktalarından biri de balon kalitesidir. Balon kalitesi yapılan organizasyonun süresiyle paralellik gösterir. Balonlar ne kadar kaliteliyse açılışınız da o kadar süre devam edecektir. Bu yüzden kaliteden ödün vermeden farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

Kapı Takı

Açılış organizasyonlarında mağazanızın girişi için olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Kapınızın uygun metrajı alınarak dilediğiniz renklerde balon süslemesi yapılır. Dileciğiniz renkte seçilmiş olan zincir haline getirilmiş balonlar kapınızın uygun yerine takılır. Açılış organizasyonunda kapı tak titizlik isteyen bir iştir. Balon süslemesi yapılırken simetrik olması ve düzgün durması baz alınır.

 

Zincir Balon

Özellikle mağaza, dükkan, market gibi yerler için önemli bir açılış organizasyonu süslemesidir. Açılış organizasyonu yapacağını mağazanızda iki bina arasında veya kendi bulunduğunuz bina boyunca zincir balon uzatılabilir.Zincir balonu sadece mağaza açılışlarıyla kalmayıp çadırlarda ve bahçelerde de görmeniz mümkündür. Zincir balon kapı takıya göre oranla daha uzundur. Bunun nedeni açılış organizasyonu yapmak istediğiniz mağazanın menzilini daha uzun tutmaktır.

 

Papatya Balon

Çiçek görünümü verilerek duvarlarınıza veya dış mekana koyulan dikkat çeken bir süsleme çeşididir. Papatya balonun açılış organizasyonundaki önemi mekanın içine zincir balon koyulamayacağından dolayı, iç tarafın balon süslemesiyle göz doyurması ve içeride de açılış yapıldığını göstermektir.

 

Nazar Boncuğu Balon Süslemesi

Açılışı yapılacak mekana nazar boncuğu rengini ve şeklini vererek balon demeti haline getirilmesinden oluşur. Oldukça zahmetli ve titizlik isteyen bu süsleme profesyonel bir deneyim gerektirir. Açılış organizasyonlarında oldukça kullanılan bir süsleme çeşididir.

 

Flama Bayrak Süsleme 

Flama bayraklar üçgen halinde ipe dizili renkli bayraklardan oluşur. Genellikle açılışı yapılacak mağazadan başlayarak kollar halinde karşıdaki binalara uzatılarak yapılan süsleme çeşididir. Balon süslemelerinin arasında doygunluk kazandıran bu süsleme siz müşterilemiz için tatmin edici bir görsel oluşturacaktır. Flama bayrak açılışınızı yapmak istediğiniz mağazanın konumuna göre metraj olarak farklılık gösterir.

 

AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 1

♦ 1 Palyaço

♦ Balon Süsleme

♦ Papatya Balon 

 

FİYAT :  TL 


AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 2

♦ 1 Palyaço

♦ 15 mt. Balon Süsleme

♦ Papatya Balonlar

♦ Ses Sistemi Aktif Kolon 1 + DVD

 

FİYAT :  TL 


AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 3

♦ 1 Palyaço ya da Şişme Maskot

♦ 30 mt. Balon Süsleme

♦ Papatya Balonlar

♦ Kapı Süsleme

♦ Ses Sistemi 2Kolon  + DVD

♦ 100 Adet Sosis Balon

♦ 2 Adet Kokteyl Masası

 

FİYAT :  TL 


AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 4

♦ 1 Şişme Maskot

♦ Palyaço

♦ Toplam 30 mt. Balon Süsleme

♦ Papatya Balonlar

♦ Kapı Süsleme

♦ 10 mt. Zincir Balon

♦ Ses Sistemi Aktif Kolon  + DVD

♦ 100 Adet Sosis Balon

♦ 4 Adet Kokteyl Masası
♦ 50 mt. Flama Bayrak Süsleme

♦ 2 Adet Konfetti 

♦ 2 Adet Volkan

♦ Makas - Tepsi - Kurdale 

 

FİYAT :  TL 


AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 5

♦ 1 Şişme Maskot

♦ Palyaço

♦ Toplam 30 mt. Balon Süsleme

♦ Papatya Balonlar

♦ Kapı Süsleme

♦ 10 mt. Zincir Balon

♦ Ses Sistemi Aktif Kolon  + DVD

♦ 100 Adet Sosis Balon

♦ 4 Adet Kokteyl Masası
♦ 50 mt. Flama Bayrak Süsleme

♦ 2 Adet Konfetti 

♦ 2 Adet Volkan

♦ Makas - Tepsi - Kurdale 

♦ Pamuk Şeker  200 Adet

♦ Patlamış Mısır 200 Adet

 

FİYAT :  TL 


AÇILIŞ ORGANİZASYON PAKET 6

♦ 1 Şişme Maskot

♦ Palyaço

♦ Toplam 50 mt. Balon Süsleme

♦ Papatya Balonlar

♦ Kapı Süsleme

♦ 10 mt. Zincir Balon

♦ Ses Sistemi Aktif Kolon  + DVD

♦ 100 Adet Sosis Balon

♦ 5 Adet Kokteyl Masası
♦ 50 mt. Flama Bayrak Süsleme

♦ 2 Adet Konfetti 

♦ 2 Adet Volkan

♦ Makas - Tepsi - Kurdale 

♦ Pamuk Şeker  200 Adet

♦ Patlamış Mısır 200 Adet

♦ Macun ikramı 200 Adet

♦ 1000 Adet LOGO baskılı çubuklu balon

 

FİYAT :  TL 

 

 

 

en uygun kına organizasyonu adalar, en uygun kına organizasyonu arnavutköy, en uygun kına organizasyonu ataşehir, en uygun kına organizasyonu avcılar, en uygun kına organizasyonu bağcılar, en uygun kına organizasyonu bahçelievler, en uygun kına organizasyonu bakırköy, en uygun kına organizasyonu başakşehir,en uygun kına organizasyonu bayrampaşa, en uygun kına organizasyonu beşiktaş, en uygun kına organizasyonu beylikdüzü, en uygun kına organizasyonu beyoğlu, en uygun kına organizasyonu büyükçekmece, en uygun kına organizasyonu beykoz, en uygun kına organizasyonu çatalca, en uygun kına organizasyonu çekmeköy, en uygun kına organizasyonu esenler, en uygun kına organizasyonu esenyurt, en uygun kına organizasyonu eyüp, en uygun kına organizasyonu fatih, en uygun kına organizasyonu gaziosmanpaşa,en iyi kına organizasyonu güngören,en iyi kına organizasyonu kadıköy,en iyi kına organizasyonu kağıthane,en iyi kına organizasyonu kartal, en uygun kına organizasyonu küçükçekmece, en uygun kına organizasyonu maltepe, en uygun kına organizasyonu pendik, en uygun kına organizasyonu sancaktepe, en uygun kına organizasyonu sarıyer, en uygun kına organizasyonu silivri, en uygun kına organizasyonu sultanbeyli, en uygun kına organizasyonu sultangazi, en uygun kına organizasyonu şile, en uygun kına organizasyonu şişli, en uygun kına organizasyonu tuzla, en uygun kına organizasyonu ümraniye, en uygun kına organizasyonu üsküdar, en uygun kına organizasyonu zeytinburnu gibi istanbul ilimize bağlı bir çok semtimizde en uygun kına organizasyonu olarak hizmet veren istanbulun sayılı firmaları arasında ilk sırada yer almamız bize ayrı bir mutluluk ve gurur vermektedir.

kına organizasyonu adalar, kına organizasyonu arnavutköykına organizasyonu ataşehirkına organizasyonu avcılar, kına organizasyonu bağcılarkına organizasyonu bahçelievler, kına organizasyonu bakırköykına organizasyonu başakşehirkına organizasyonu bayrampaşakına organizasyonu beşiktaş, kına organizasyonu beylikdüzükına organizasyonu beyoğlu, kına organizasyonu büyükçekmece, kına organizasyonu beykozkına organizasyonu çatalcakına organizasyonu çekmeköy, kına organizasyonu esenlerkına organizasyonu esenyurtkına organizasyonu eyüpkına organizasyonu fatihkına organizasyonu gaziosmanpaşakına organizasyonu güngören, kına organizasyonu kadıköykına organizasyonu kağıthane, kına organizasyonu kartal, kına organizasyonu küçükçekmecekına organizasyonu maltepekına organizasyonu pendik, kına organizasyonu sancaktepekına organizasyonu sarıyer, kına organizasyonu silivri, kına organizasyonu sultanbeyli,  kına organizasyonu sultangazi, kına organizasyonu şilekına organizasyonu şişlikına organizasyonu tuzla, kına organizasyonu ümraniyekına organizasyonu üsküdarkına organizasyonu zeytinburnu gibi istanbul ilimize bağlı bir çok semtimizde kına organizasyonu olarak hizmet veren istanbulun sayılı firmaları arasında ilk sırada yer almamız bize ayrı bir mutluluk ve gurur vermektedir.

açılış balonları, balon süsleme, mağaza açılış balon süsleme, açılış için organizasyon, açılış için balon, açılış balon süsleme, açılış organizasyonu, dükkan açılış süslemeleri, açılış organizasyon firmaları, açılış organizasyon fiyatları, açılış organizasyon, açılış organizasyon şirketleri, işyeri açılış organizasyon fiyatları, açılış için balon süsleme, açılış için süsleme, açılış balonları fiyatları, mekan açılış organizasyonu, açılış palyaço fiyatı, açılış süsleri, dükkan açılışı için balon, açılış süsleme organizasyon, açılış organizasyonu balon süsleme, mağaza açılış süsleri, açılış süslemeleri, palyaço, istanbul palyaço, palyaço kiralama, palyaço istanbul, istanbul palyaço, beylikdüzü palyaço kiralama, kadıköy palyaço kiralama, animatörler, kadın palyaço, hayır lokması, popcorn kiralama, lokma arabası kiralama, maraş dondurma, patlamış mısır kiralama, popcorn arabası kiralama, kestaneci, pamuk şeker arabası kiralama, bardakta mısır arabası, çikolata şelalesi, simit arabası kiralama, pamuk şeker kiralama, pamuk şekerci kiralama, lokma dağıtımı, pop corn arabası, süt mısır arabası, bardakta mısır arabası kiralama, nohutlu pilav kiralama, çikolata şelalesi kiralama, sıcak çikolata kiralama, sahlep standı, kumpir kiralama, pamuk şeker arabası, ikram arabası, osmanlı macunu standı, elma şekeri standı, kumpir standı, niyetçi tavşan, çiğ köfte standı, közde kestane standı, sıcak çikolata kiralama, koçan mısır arabası kiralama, pamuk şeker makinesi fiyat, hamburger standı kiralama, közde kestane dağıtımı, limonata standı kiralama, menengiç kahve dağıtımı, patso kiralama, sahlep makinesi kiralama, şark köşesi kiralama, közde kestaneci, şişme oyun parkuru, piknik organizasyonu, şişme kaydırak, şirket pikniği, festival organizasyonu, panayır organizasyonu

Kına organizasyonu anadolu yakası adı altında hizmet veren firmamız Sade Organizasyon ile iletişime geçmek için  0212 509 13 17 telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabileceğiniz gibi info@sadeorganizasyon.com email hesabımıza mail atarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.