Nişan Organizasyonu

 

 

Bir gelinin damadın nişan organizasyonu için hayal ettiği her şeyi barındıran programımız rüya gibi bir gün yaşatarak nişan gününüzü unutulmaz kılacak. Nişan için düşündüğünüz tüm dekorasyon ürünleri Sade Organizasyon tarafından eksiksiz olarak hazırlanarak istediğiniz hale getiriliyor. Gelin yolu, gelin masası, nişan süsleri, nişan pastası gibi birçok içeriği nişan organizasyonu içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda sahne programlarımızla misafirlerinize de unutulmaz bir gün yaşatabilir ve keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Nişan Organizasyonu Mekan Süslemelerinde Verdiğimiz Hizmetler; Salon Ve Mekanın İhtiyaç Duyduğu Salon Süslemelerinde Masa Sandalye Kiralama, Masa Sandalye Süsleme Ve Giydirme Yanında Tüllerle Süslemeler de Yapıyoruz. Ayrıca Gelin Yolu Kiralama, Gelin Masası Kiralama Ve Nikah Masası Süsleme Ve Kiralama Yapıyoruz. Masaların Üstüne Şamdan Ve Canlı Çiçek Koyarak Masaları Şık Bir Hale Getiriyoruz. Sünnet Düğünlerinde Balon Süsleme Yaparak Mekanları Sevimli Hale Getiriyoruz.
 

Nişan Organizasyonu İçin Gerekli Olan Tüm Ekip Ve Ekipmanlar Tarafımızdan Karşılanmaktadır. Nişan Programını İçeriğini Ve Planlamasını Birlikte Yapıyoruz, Daha Önce Yaptığımız Programları İzletip, Size Yol Gösteriyoruz. Ve Beğendiğiniz İçerikleri Nişan Organizasyonunda Uyguluyoruz.

Nişan organizasyonu için kullanılacak ekipmanları şöyle sıralayabiliriz:
♦ Tercih ettiğiniz konsepte uygun arka fon hazırlama
♦ Nişan tepsisi
♦ Nişan masası ve aksesuarları (şamdan, mumluk, vazo, dekoratif fanus ve çiçekler)
♦ Masa örtüsü (şifon, saten, organze ve pul işlemeli gibi) ve runner
♦ Nişan pastası
♦ Nişan şekerlemeleri ve kurabiyeleri
♦ Fotoğraf ve video çekimi