Doğum Günü Organizasyonu

Çocuk sahibi olmanın mutluluğunu resim veya yazılar ile anlatmak her ne kadar mümkün değilse de, mutluluğunyanında bir o kadar da tatlı kaygıları daberberinde getirir.


Bu hal ve kaygınızı en güzel şekilde yaşamanız için firmamız doğum odası, doğum günü organizasyonları gibi mutluluk yıl dönümlerinizde, mutluluğunuzu arttırmak için bir çok hizmet sunmaktadır.

 


Doğum odası için süsleme: çocugunuzun ilk dünyaya gözlerini açtığı an unutulmaz ve özeldir. Hastane doğum odasını renkli hale getirip süsleme metaryalleriyle zenginleştirelim.


Doğum günü süsleme: kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun süslenilir. Balon, doğum günü yazıları, çeşitli renkli bardak ve tabak teminiyle doğum günü konseptini yansıtalım.


Doğum günü organizasyonu için animasyon seçenekleri: palyaço renktir, canlılıktır, danstır, sahnedir, içindeki çocuğu yansıtan, çocuklarınızın örnek gördüğü güler yüzlü kişilerdir. Karakter kostümlü animatörler; masal kahramanları olarak doğum günü partilerinin, avm etkinliklerinin ve tiyatro sahnelerinin değişilmez yüzleridir.(Pamuk prenses, sinderalla, zoro, batman, Süpermen) sivil animatörler; oyun ablası ve oyun abisi olarak gününüze renk katmak için tercih edilir. En çok küçük yaş grupları için tercih edilir.

 

Yetişkin doğum günü organizasyonları: Sevdiklerinizi sürpriz doğum günü partileri ile sevindirmek, unutamayacakları birgün yaşatmak istemezmisiniz. Sürpriz doğum günü hediye servisi veya süslemeler ile onları şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız talepleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz.


Sürpriz doğum günü partileri: ister çocuk, ister yetişkin, ister müdürünüzün doğum gününde şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, tecrübeli ekip arkadaşımız önderliğinde kostümlü olarak süprizler hazırlayıp, balonlu hediye servisi yapalım.


İllüzyonist – Sihirbaz gösterisi: Alanında profesyonel kişilerden 30 dakikalık süper gösteriler.


Kukla gösterisi: Birbirinden sevimli kuklaların eğlenceli maceraları.

 

Jonglör gösterisi: Top, labut, halka vb. materyallerin çeşitli figürlerle çevrilmesi.

 

Karikatürist hizmeti: Küçük büyük herkesin karikatürünün, karikatür sanatçısı tarafından çizilip ücretsiz olarak kendilerine hediye edilmesi.

 

Karagöz Hacivat Gösterisi: Kostümlü tiyatro oyuncularından canlı Karagöz Hacivat gösterisi.

 

Pinyata oyunu: Sevimli pinyataların içindeki şeker, çikolata, jelibon vb. ürünlerin vurularak dökülüp kapışılması.

 

Karnaval yiyecekler: Patlamış mısır, Pamuk şekeri, Osmanlı Macunu, Osmanlı şerbetçisi, Gözlemeci, Kahveci (türk kahvesi) vb. Sınırsız.

 

 

 

Doğum Günü Paketi 1

♦ Palyaço show

♦ Hediye (Madalyon)

♦ Hediye (Sosis Balon)

♦ Mini Clup CD.(Hediye)

♦ Karton Kapmaca

♦ Yüz Boyama etkinliği

♦ Müzikli,müziksiz yarışmalar.


 

Doğum Günü Paketi 2

Palyaço show

 Pinyata

 Hediye (Madalyon)

 30 – 40 adet Sosis Balon

 Mini Clup CD.

 Karton kapmaca

Yüz Boyama etkinliği

 


Doğum Günü Paketi 3

♦ Palyaço show

♦ Pinyata

♦ Süsleme Paketi

♦ Hediye (Madalyon)

♦ 30 – 40 Sosis Balon

♦ Mini Clup CD

♦ Resim Köşesi

♦ Yüz Boyama

 

 

Fiyatlarımıza K.D.V ve Nakliye Dahil Değildir.